Recenze

Testimonials

Top Clients Reviews

Společnost FVE PROJEKT nám pomohla s výběrem vhodného systému na náš dům. Vše do detailu naplánovali a následně jsme se domluvili i na instalaci. Jsme velice spokojeni, jsou to profíci ve svém oboru..

Karel V.
Střední Čechy

Jsem kutil a rád si dělám věci sám, nicméně potřeboval jsem profesionální projekt pro mé FVE. Obrátil jsem se na společnost FVE projekt - k mému překvapení, komunikace byla velice rychlá a do týdne jsem měl kompletní technickou dokumentaci..

Vlasta O.
Slaný, Střední Čechy

Firmu FVE PROJEKT vřele doporučujeme, jsou rychlí a opravdu dobří v tom co dělají. Se vším vám pomohou, vysvětlí a následně vám udělají i vizualizaci na vaši střeše, ale třešnička na dortu byl ten jejich dron. Super zkušenost..

Ivana L.
Nučice, Praha - Západ

Leave your Review

Maecenas est dui, commodo a rutrum eget, interdum vel lorem. Aliquam euismod dapibus turpis, vitae placerat purus vestibulum non. Pellentesque ut nisi viverra, dictum nisi sed.


  Reviews

  What our clients say

  Společnost FVE PROJEKT nám pomohla s výběrem vhodného systému na náš dům. Vše do detailu naplánovali a následně jsme se domluvili i na instalaci. Jsme velice spokojeni, jsou to profíci ve svém oboru.

  Karel V.

  Jsem kutil a rád si dělám věci sám, nicméně potřeboval jsem profesionální projekt pro mé FVE. Obrátil jsem se na společnost FVE projekt - k mému překvapení, komunikace byla velice rychlá a do týdne jsem měl kompletní technickou dokumentaci.

  Vlasta O.

  Firmu FVE PROJEKT vřele doporučujeme, jsou rychlí a opravdu dobří v tom co dělají. Se vším vám pomohou, vysvětlí a následně vám udělají i vizualizaci na vaši střeše, ale třešnička na dortu byl ten jejich dron. Super zkušenost.

  Ivana L.
  NAHORU